Współpraca Fundacji Akademickie Centrum Analiz Prawno-Biznesowych z Grupą Żabka

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że Fundacja Akademickie Centrum Analiz Prawno-Biznesowych w lutym 2024 r. podpisała porozumienie o współpracy z Grupą Żabka obejmujące wspieranie procesu dydaktycznego i edukacyjnego w zakresie wiedzy o prawie i ekonomii oraz udzielanie pomocy dla najlepszych uczniów, studentów i doktorantów. Strony przewidują współpracę w ramach prowadzenia badań naukowych, tworzenia zespołów badawczych, publikacji wyników badań naukowych, materiałów dydaktycznych i popularyzatorskich, finansowania grantów, publikacji i wydarzeń naukowych, fundowania stypendiów naukowych.

Grupa Żabka to kompleksowy ekosystem modern convenience, którego celem jest upraszczanie ludziom życia. To także jedna z najdynamiczniej rozwijających się organizacji w Europie. Dzięki ponad 10 000 sklepów stacjonarnych, dostawom pod drzwi oraz rozwiązaniom digital, produkty i usługi są zawsze pod ręką i na życzenie, dostępne w wygodnej i natychmiastowej formie. Z aplikacji Żappka korzysta już ponad 7,5 mln osób. Wspólnie z blisko 9000 naszych franczyzobiorców od 1998 roku Żabka wspiera polską gospodarkę oraz lokalne społeczności. Rozwija przedsiębiorczość, promuje zrównoważony rozwój, uczestniczy w tworzeniu blisko 63 tys. miejsc pracy. Produkty Żabki towarzyszą klientom w każdym momencie dnia, uwalniając ich czas poprzez możliwość szybkich zakupów spożywczych, ciepłego posiłku w drodze, wygodnego nadania paczki, wypłaty gotówki czy skorzystania z dietetycznego cateringu. Dzięki temu Żabka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, z której usług korzysta dziennie ponad 3 mln klientów.